ASTRO
Vďaka čistému a nezameniteľnému dizajnu je Astro, osadené LED svetelnými zdrojmi poslednej generácie, vhodné pre osvetlenie interiérov aj...
SELLA 1
Mestá a obce sa menia rýchlym tempom a osvetlenie je dôležitou súčasťou tejto premeny. Nové produkty spoločnosti Disano spĺňajú...
HYDRO LED
Energetická úspora, bezpečnosť práce a maximálny zrakový komfort. Vďaka svietidlu Hydro LED, ktoré je výsledkom dlhoročných skúseností...
INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ SVIETIDLÁ
Sortiment svietidiel od popredných firiem zaoberajúcich sa interiérovým aj exteriérovým osvetlením.
http://www.slovex.sk/kategorie/interierove-svietidla
PRIEMYSELNÉ SVIETIDLÁ
Úsporné LED priemyselné svietidlá vhodné pre osvetlenie kancelárskych priestorov, výrobných hál, dielní a pod. 
http://www.slovex.sk/kategorie/priemyselne-svietidla
SVETELNÉ ZDROJE
LED svetelné zdroje v ponuke vo vysokej kvalite s nízkymi nákladmi na údržbu a vysokou úsporou.
http://www.slovex.sk/kategorie/svetelne-zdroje
1
2
3

Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

O nás

V aktuálnej ponuke máme svietidlá pre byty, rodinné domy, historické a priemyselné objekty, verejné osvetlenie, obchodné a kancelárske priestory. Svietidlá so štandardnými svetelnými zdrojmi, ako sú žiarivky, výbojky, halogénové žiarovky, sú postupné nahradzované LED svietidlami.
V segmente technických a priemyselných svietidiel významný podiel našej ponuky tvoria značky MODUSOMSPHILIPS a FULGUR. Tento segment sme rozšírili v roku 2014 o svietidlá renomovaných talianských firiem DISANO a FOSNOVA, ktoré sme začali priamo dovážať a distribuovať po SR. Sú to významné firmy na trhu svetelnej techniky v európskom i celosvetovom meradle. Vo svojej produkcií v čoraz väčšom rozsahu využívajú progresívnu LED technológiu.
V segmente bytových svietidiel a svietidiel pre rodinné domy máme v ponuke okrem štandardných značiek ako EGLOLUXERAGLOBOPHILIPS CONSUMER LIGHTINGLUCIDERENDL LIGHTINGIDEAL LUX aj designové svietidlá značiek ASTRO LIGHTINGIL FANALEVISTOSILINEA LIGHTFABASARTEMIDEFLOSNOVANTADIECITORREMATOCREMASCO.
V ponuke máme taktiež kompletný sortiment svetelných zdrojov značky Philips. Naša spoločnosť je dlhoročný zmluvný partner firmy Philips Lighting Slovakia.
Naším cieľom nie je iba predaj osvetľovacej techniky, ale aj poskytovanie komplexných služieb od zadefinovania požiadaviek zákazníka, výberom funkčne aj esteticky vhodných svietidiel na osvetlenie konkrétneho priestoru až po kompletnú dodávku. V prípade záujmu, môžeme zabezpečiť zákazníkovi odbornú montáž kvalifikovanými pracovníkmi našich partnerských firiem.