ASTRO
Vďaka čistému a nezameniteľnému dizajnu je Astro, osadené LED svetelnými zdrojmi poslednej generácie, vhodné pre osvetlenie interiérov aj...
SELLA 1
Mestá a obce sa menia rýchlym tempom a osvetlenie je dôležitou súčasťou tejto premeny. Nové produkty spoločnosti Disano spĺňajú...
HYDRO LED
Energetická úspora, bezpečnosť práce a maximálny zrakový komfort. Vďaka svietidlu Hydro LED, ktoré je výsledkom dlhoročných skúseností...
6.6.2019 spúšťame NOVÝ E-SHOP
Zmena otváracích hodín od 1.2.2019.

Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

VITAJTE NA DOMOVSKEJ STRÁNKE

Hľadáte svietidlá nie len pre dizajn ale aj úsporu? Vyberte si z našej ponuky LED svietidiel, čo je Vášmu vkusu a Vášmu domovu najbližšie.
KONTAKTUJTE NÁS
Najväčší výber svietidiel pre domácnosť a záhradu v Trenčianskom kraji
Radi poradíme pri výbere zo širokého sortimentu pre výrobné haly a kancelárske priestory
Odborný personál vám rád poradí v našej predajni s vlastným parkovaním
V aktuálnej ponuke máme svietidlá pre byty, rodinné domy, historické a priemyselné objekty, verejné osvetlenie, obchodné a kancelárske priestory. Svietidlá so štandardnými svetelnými zdrojmi, ako sú žiarivky, výbojky, halogénové žiarovky, sú postupné nahradzované LED svietidlami.
V segmente technických a priemyselných svietidiel významný podiel našej ponuky tvoria značky MODUS, OMS, PHILIPSFULGUR. Tento segment sme rozšírili v roku 2014 o svietidlá renomovaných talianských firiem DISANOFOSNOVA, ktoré sme začali priamo dovážať a distribuovať po SR. Sú to významné firmy na trhu svetelnej techniky v európskom i celosvetovom meradle. Vo svojej produkcií v čoraz väčšom rozsahu využívajú progresívnu LED technológiu.
V segmente bytových svietidiel a svietidiel pre rodinné domy máme v ponuke okrem štandardných značiek ako EGLO, LUXERA, GLOBO, PHILIPS CONSUMER LIGHTING, LUCIDE, RENDL LIGHTING, IDEAL LUX aj designové svietidlá značiek ASTRO LIGHTING, IL FANALE, VISTOSI, LINEA LIGHT, FABAS, ARTEMIDE, FLOS, TORREMATO, CREMASCO.
V ponuke máme taktiež kompletný sortiment svetelných zdrojov značky Philips. Naša spoločnosť je dlhoročný zmluvný partner firmy Philips Lighting Slovakia.
Naším cieľom nie je iba predaj osvetľovacej techniky, ale aj poskytovanie komplexných služieb od zadefinovania požiadaviek zákazníka, výberom funkčne aj esteticky vhodných svietidiel na osvetlenie konkrétneho priestoru až po kompletnú dodávku. V prípade záujmu, môžeme zabezpečiť zákazníkovi odbornú montáž kvalifikovanými pracovníkmi našich partnerských firiem.

KONTAKT

Kubranská 306, 911 01 Trenčín
tel.: +421 32 7442 436
mobil: +421 905 419 216
e-mail: slovex@slovex.sk

Súradnice GPS
S 48°53'25.78"
V 18°05'22.93"

IČO: 31416942
IČ DPH: SK2020383849
OR: OS TN, Od: Sro, VČ:1258/R
SK4411000000002946045591 TATRSKBX

Pozrite si našu prevádzku na Google Inside